Skip to main content

Wycieczki w Izraelu – jak rezerwować?

Wycieczki w Izraelu.

Jak widzieliście w poprzednim wpisie w trakcie naszej podróży po Izraelu dotarliśmy do hostelu w Arad. Opisałem to miejsce w TYM WPISIE. Tutaj chciałbym pokazać wycieczki na jakie wybraliśmy się z tego miejsca oraz dać kilka rad jak je zarezerwować w najniższej cenie. Zniżka 5 % na końcu tego wpisu.

DARMOWA MASADA

Masada to a starożytna twierdza żydowskiej położona na szczycie samotnego płaskowyżu na wschodnim skraju Pustyni Judejskiej nad Morzem Martwym.  My odwiedziliśmy ją w 8 odcinku i dotarliśmy tam samemu, ale jak się później okazało, można wybrać się również na darmową wycieczkę z przewodnikiem prosto z hostelu w Arad. Trzeba tylko sprawdzić, w który dzień jest ona organizowana.

SALT CAVING

Caving, czyli przeprawy przez jaskinie w Izraelu z Wild-Trails to gwarantowana zabawa oraz okazja do nauki. Podczas tych ekscytujących wypraw schodzimy pod ziemię i odkrywamy zupełnie nowy świat, inny od tego na powierzchni. W głębinach ziemi, pomiędzy pęknięciami, wewnątrz jam, wyrzeźbionych przez naturę lub starożytne istoty ludzkie- tam obowiązują inne prawa, unikalne klimaty, podziemne zwierzęta i nieopisane piękno. Aby zobaczyć ten niesamowity świat trzeba przeczołgać się przez szczeliny, które mogą wydawać się zbyt ciasne, ale to właśnie jest część frajdy. Z odpowiednim przewodnikiem i sprzętem, caving w Izraelu jest bezpiecznym i ekscytującym przeżyciem!

CANYONING

Dead Sea Adventure Canyoning to regularna wycieczka z Wild-Trails, która poprowadzi Cię jednym z najpiękniejszych kanionów na Pustyni Judzkiej. Kanion ten, dzielący wapienne klify Pustyni Judzkiej, położony jest w północnej części Morza Martwego, nad starożytnym miastem Qumran.

Wyprawa ta zapewnia pustynne wyzwanie bez nadmiernego wysiłku, jednak z potężną dawką adrenaliny. Nie wymaga wcześniejszego doświadczenia w tego typu aktywnościach i jest kierowana przez wykwalifikowanego przewodnika Wild-Trails, który zagwarantuje niezbędny instruktaż i zapewni bezpieczeństwo podczas wyprawy.

https://www.youtube.com/watch?v=yYNHDzhQZHs&t=277s

ZNIŻKA

Wszystkie te wycieczki możecie zarezerwować na stronie wild trails. Najniższa cena będzie zapewniona poprzez rezerwację internetową. Oprócz tego, nie zapomnijcie w trakcie rezerwacji wpisać kod promocyjny: Life Users , który zapewni Wam 5 % zniżki. Do zobaczenia na szlaku i zapraszamy na wszystkie nasze odcinki z Izraela!!!!